Вашето лице за контакт

Екипът на ALLSAT

Ръководство

Jürgen Rüffer

Изпълнителен директор

Вещо лице

Говорител на ръководството

Michael Schulz

Изпълнителен директор

Инженерни решения

Igor Bruss

Изпълнителен директор

Продажби & Маркетинг

juergen.rueffer@allsat.de

+49 511-30399-0

michael.schulz@allsat.de

+49 511-30399-0

igor.bruss@allsat.de

+49 511-30399-46

Говорител на ръководството

Инженерни решения

Продажби & Маркетинг

Продажби & Маркетинг

Igor Bruss

Igor Bruss

Изпълнителен директор

B_CM_0050

Cornelia Menke

Маркетинг

igor.bruss@allsat.de

+49 511-30399-46

cornelia.menke@allsat.de

+49 511-30399-49

Sascha_Twardy

Sascha Twardy

Клиентски консултант за системни решения

Продажби в Бавария и Австрия

SSa_new

Saif Salhi

Младши акаунт мениджър

sascha.twardy@allsat.de

+49 991-9989615

saif.salhi@allsat.de

+49 511-30399-32

HV

Harald Vasel

Логистика

Vanessa Wins

Vanessa Wins

Стажант
Търговия на едро и външна търговия

harald.vasel@allsat.de

+49 511-30399-45

vanessa.wins@allsat.de

+49 511-30399-23

LR_c

Lorenz Radmacher

Стажант
Търговия на едро и външна търговия

lorenz.radmacher@allsat.de

+49 511-30399-35

Инженерни решения & Консултинг

Michael Schulz

Michael Schulz

Изпълнителен директор

B_JR_0137 Kopie

Jürgen Rüffer

Изпълнителен директор

Инженер-консултант

Правоспособно вещто лице към Инженерната камара на Долна Саксония за сателитно инженерно проучване

michael.schulz@allsat.de

+49 511-30399-0

juergen.rueffer@allsat.de

+49 511-30399-0

FS

Florian Schäfer

Инженерни услуги – Глобален мониторинг

florian.schaefer@allsat.de

+49 173 5193133

Поддръжка

KZi

Kai Zimmermann

Поддръжка

MB

Max Beckmann

Поддръжка

kai.zimmermann@allsat.de

+49 511-30399-14

max.beckmann@allsat.de

+49 511-30399-15

Администрация & ИТ

NS

Nicole Schmidt

Асистент на ръководството

SSc_neu

Silke Schwarzer

Офис мениджмънт

nicole.schmidt@allsat.de

+49 511-30399-13

silke.schwarzer@allsat.de

+49 511-30399-10

AR

Alexander Raebsch

ИТ системен администратор / мрежов администратор

CS

Cooper

Офис куче и събиране на задължения

alexander.raebsch@allsat.de

+49 511-30399-22

Разработка & ИТ

OG2-min

Орлин Григоров

Изпълнителен директор АЛСАТ България ООД

Ръководител на софтуерна разработка

Maurice Gordon

Maurice Grodon

Софтуерна разработка

orlin.grigorov@allsat.de

+359 52 805089

maurice.grodon@allsat.de

+49 511-30399-34

Abonnieren
close slider




    Abonnieren Sie unseren Newsletter!